poniedziałek, 1 czerwca 2015

Przygody w świecie Minecrafta Tom IX: Zniszczyć withera     Przed czytelnikami wielki finał serii "Przygody w świecie Minecrafta". Zapraszamy do lektury "Zniszczyć withera". Czy tomik rzeczywiście przyniesie upragnione zakończenie historii?
    


      Całemu światu Minecraft grozi zagłada. Wszystko za sprawą withera - nieziemskiej, trzygłowej kreatury przypominającej nieco szkielet, stworzonej by niszczyć wszystko co napotka na swojej drodze. Przed przyjaciółmi czeka ostatnie, najtrudniejsze z dotychczasowych zadań - muszą uratować nie tylko wirtualną rzeczywistość, ale i zapobiec podbojowi ich prawdziwego świata przez żądnego władzy Mallorego. Nie uda im się to jednak bez pomocy z zewnątrz. Larrisa korzystając z ciała Suzy udaje się porozmawiać z Notchem, jednak zanim dociera do celu, jej losy ponownie krzyżują się z Dylanem - niezbyt uczciwym łowcą.

     Czytelnika czeka spore rozczarowanie, jak się okazuje historia po raz kolejny urywa się w najciekawszym momencie. "Zniszczyć withera" okazuje się bowiem zakończeniem jedynie pierwszej serii książek zatytułowanych "Przygody w świecie Minecrafta" i pozostaje jedynie mieć nadzieję, że szybko doczekamy się kontynuacji.


      Podsumowując książki z cyklu "Przygody w świecie Minecrafta" idealnie nadaje się dla młodszych czytelników i fanów gry Minecraft. Książki dostarczą emocjonującej rozrywki i przyjemną, prostą lekturę na kilka godzin. Tym co razi w oczy jest bałaganiarstwo w wydaniu. Okładki książek nie są ze sobą spójne, nawet tytuł serii w kilku tomach ulega zamianie i zamiast "Przygody w świecie Minecrafta" sięgamy po "Minecraft przygody" co potrafi zmylić.

Ocena: 7/10
Andromeda
Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuję wydawnictwu Arkady.
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz