Współpraca / Kontakt
WSPÓŁPRACA


Kontakt w sprawie współpracy:
redakcjakztk@gmail.com
Zasady współpracy:


1. Na KZTK recenzujemy zarówno książki, mangę i komiksy.
Na napisanie recenzji przewidujemy około dwóch tygodni od otrzymania przesyłki. W szczególnych przypadkach oczywiście możemy ten czas skrócić. Czas realizacji może ulec zmianie z przyczyn losowych, o których zawsze będziemy informować.

    2. Książka, którą mamy zrecenzować, musi być wysłana na podany przez nas adres korespondencyjny w terminie ustalonym przez obie strony.

    3. Recenzowane przez nas książki stają się własnością KZTK.

    4. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucenia książki, o której recenzje zostaniemy poproszeni. Nie recenzujemy poradników i podręczników.

    5. Współpraca z KZTK przebiega na zasadzie dialogu. Jesteśmy otwarci na propozycje i pomysły ze strony wydawnictw.

    6. Recenzujemy głównie tradycyjne książki, nie ukrywamy swojej słabości do szelestu kartek i przyjemnego ciężaru książki trzymanej w rękach. W wyjątkowych sytuacjach jesteśmy jednak gotowi podjąć się zrecenzowania e-booków, bądź audiobooków..W ramach współpracy oferujemy:

•    recenzje na blogu,
•    recenzje zewnętrzne,
•    zapowiedź recenzowanej przez nas książki na blogu,
•    konkursy dla Czytelników,
•    bannery na blogu,
•    zapowiedzi i informacje o wydarzeniach związanych z premierami książek,
•    inne, niestandardowe formy reklamy.Mamy nadzieję, że współpracę z KZTK uznają Państwo za owocną.
Sara Glanc i Krzysztof Chodara


Prowadzimy współpracę z:
nastek.pl
Wortal młodzieżowy o tematyce wszelakiej. Serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzania tej witryny. Znajdziecie tam nasze recenzje pod pseudonimami: Rociel oraz Izdebeth.
CzyTam - fantastyczne książki dla dzieci w wieku ok. 3-14 lat. Publikują książki z szeroko pojętego nurtu fantastyki i przygody.
bukowylas
Wydawnictwo działające od 1 kwietnia 2010 roku. Wiele ciekawych pozycji w ofercie. Serdecznie polecamy!

iuvi
Książki wydane pod szyldem IUVI są przeznaczone przede wszystkim dla każdego, kto - niezależnie od wieku - czuje się wciąż młody. Charakterystyką oferty wydawniczej IUVI jest łacińskie znaczenie tej nazwy, czyli "cieszę się".
iuvi
Wydawnictwo Insignis to uznana marka na rynku dobrej, ciekawej, ambitnej i gwarantującej znakomitą rozrywkę książki.
iuvi
Oferta ALBATROSA jest zróżnicowana, obejmuje zarówno literaturę "z górnej półki", jak też starannie wybrane najciekawsze pozycje z gatunku literatury komercyjnej.
iuvi
Nazwa powstałego w maju 1957 roku wydawnictwa nawiązuje do tradycji miesięcznika artystycznego wydawanego w Warszawie. Dużo dobrych pozycji i nie tylko.
iuvi
Wydawnictwo przeznaczone głównie dla pań, które w swojej ofercie posiada niezliczoną kolekcję nietuzinkowych tytułów.
iuvi
Wydawnictwo mangowe na polskim rynku komiksowym. Działa od 2013 roku i posiada w swoim dorobku wiele znakomitych mang.

iuvi
Wydawca światowych bestsellerów i pierwsze prywatne wydawnictwo w Polsce przemian 1989 roku – ma 26 lat i 7400 tytułów sprzedanych w 56 milionach egzemplarzy i w 52 seriach.
dreams
Wydawnictwo posiadające w swojej ofercie bardzo interesujące pozycje dla dzieci, młodzieży i nie tylko. Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia strony wydawnictwa.
Novae Res
Wydawnictwo Novae Res jest największym wydawnictwem dziełowym na Pomorzu. Zostało powołane do życia w sierpniu 2007 roku. Wiele niezwykłych pozycji. Serdecznie zapraszamy.
Hanami
Hanami® oferuje najszerszą w naszym kraju ofertę z dziedziny polsko-japońskich kontaktów kulturowo-ekonomicznych. Proponuje między innymi bogatą gamę szkoleń, doradztwo specjalistyczne, tłumaczenia oraz projektowanie lokali użytkowych i sklepów.
Zysk i s-ka
Wydawnictwo z siedzibą w Poznaniu, założone w 1994 r. Bardzo szeroka oferta, która powinna zaskoczyć każdego czytelnika. Serdecznie zapraszamy.
GaleriaKsiążki
Fantastyka w najlepszym wydaniu. Wiele interesujących pozycji, które potrafią zaskoczyć. Serdecznie zapraszamy.

yumegari
Wydawnictwo mangowe posiadające interesujące tytuły. Serdecznie zapraszamy.

SQN
Wydawnictwo to nie tylko instytucja, budynek, miejsce. Wydawnictwo to ludzie. Wspólne zainteresowania, braterswo, wszystko tworzone z pasją. Polecamy każdemu czytelnikowi.

trefl
Głównym obszarem działalności Grupy Trefl jest produkcja i dystrybucja puzzli, gier planszowych oraz kart do gry. Jeżeli uwielbiasz dobrą zabawę to szczerze polecamy.


swiatksiazki
Polskie wydawnictwo założone w 1994 w Warszawie przez niemiecki koncern Bertelsmann. Ogromna ilość książek w ofercie. Polecamy każdemu czytelnikowi.


drageus
Drageus jest nową marką skupioną w całości i z wielkim oddaniem na fantastyce. Powstał po to, abyś miał zawsze pod ręką książkę, która pochłonie Cię bez reszty.

nowyswiat
Wydawnictwo Nowy Świat powstało w 2000 roku. Wiele interesujących tytułów dla każdego czytelnika. Serdecznie polecamy.

kwiatorientu
Agencja Literacka Kwiaty Orientu ALKO powstała z połączenia miłości do nowych kultur i doświadczeń na rynku wydawniczym.Serdecznie polecamy.

czarnaowca
Polskie wydawnictwo z siedzibą w Warszawie, założone w 1991. Oficyna wydawnicza w początkach działalności specjalizowała się w literaturze psychologicznej, z czasem poszerzyła swą ofertę. Serdecznie polecamy.

egmont
Wydawnictwo będące częścią Grupy Egmont. Powstało w roku 1990. Działalność rozpoczęło od wydawania komiksów z Kaczorem Donaldem przeznaczonych dla dzieci.
psychoskok
"Ciekawe pozycje i nowości rynkowe znajdą tutaj zarówno hurtownicy i księgarze, jak i indywidualni czytelnicy, którym udostępniamy wszystkie wydane u nas tytuły na rynek księgarski. Dbamy, aby nowości wydawniczych nie zabrakło również w bibliotekach." Serdecznie polecamy.

yohei
"Naszą ambicją jest wydawanie książek przede wszystkim o tematyce artystycznej i filmowej. Pragniemy publikować zwłaszcza takie pozycje, które w sposób interesujący acz przystępny przybliżą Czytelnikowi znane, choć z różnych względów mało uczęszczane w naszym kraju obszary kultury, zarówno popularnej jak wysokiej." Gorąco polecamy.