Od momentu powstania Kosza Z Tanimi Książkami minęło już niemalże półtora roku. Publikacje pierwszych recenzji rozpoczęliśmy w marcu 2015 roku, korzystając z popularnego wśród blogerów blogspota. Z początku niezobowiązująca chęć podzielenia się z Wami wrażeniami z przeczytanych książek przerodziła się w prawdziwą pasję. Rozpoczęliśmy liczne współprace z wydawnictwami i pisarzami przedstawiając Wam coraz to większą liczbę tytułów. Z czasem poszerzyliśmy działalność o recenzje komiksów, mang, a także gier, starając się, by każdy, kto zajrzy do naszego Kosza, znalazł w nim coś dla siebie. Mamy nadzieję, że udaje nam się sprostać temu wyzwaniu.

 

Dziś z dumą prezentujemy Wam naszą nową stronę internetową i zaczynamy działalność pod nową, nieco skróconą nazwą: Kosz z Książkami. Na naszej nowej stronie bez problemu odnajdziecie interesujące Was treści:
  • W dziale Aktualności dowiecie się o nadchodzących premierach, przeczytacie o wydanych już tytułach, a także dowiecie się kiedy spodziewać się kolejnych części ulubionego cyklu. Trafiają tam informacje zarówno o książkach, komiksach jak i grach.
  • W Wydarzeniach przeczytacie o nadchodzących spotkaniach z autorami, wydarzeniach kulturalnych, a także znajdziecie relacje z tych, na których mieliśmy i będziemy mieć przyjemność gościć.
  • Chcielibyście przeczytać co siedzi w głowie waszych ulubionych pisarzy? Koniecznie odwiedźcie zakładkę Wywiady.
  • Nie masz co czytać, a portfel nie pozwala na zakup kolejnego tytułu do kolekcji? Zachęcamy do spróbowania sił w naszych Konkursach! Poza dobrą zabawą czekają na Was atrakcyjne nagrody.
  • Nasze patronaty – to miejsce, w którym nieskromnie chwalimy się naszymi dotychczasowymi osiągnięciami. Mamy nadzieję, że będzie ich coraz więcej. Trzymajcie za nas kciuki!
  • Współpraca/kontakt – jesteś ciekawy czym jest Kosz z Książkami, bądź chcecie poznać naszą załogę? A może pragniecie dowiedzieć się z kim do tej pory nawiązaliśmy współpracę lub dołączyć do grona osób, które nam zaufały? Koniecznie zajrzyjcie właśnie tutaj!
Zaś wszystkich tych, którzy pragną zapoznać się z recenzjami książek, komiksów i gier odsyłamy do poszczególnych koszy:
Ten ostatni został przygotowany specjalnie z myślą o dzieciach i ich rodzicach i pozwoli Wam szybko wyszukać pozycje przeznaczone właśnie dla najmłodszych czytelników.

Mamy nadzieję, że Kosz z Książkami i nie tylko, będzie miejscem, które będziecie chętnie i często odwiedzali i że mile będziecie wspominać czas spędzony na lekturze naszych recenzji i innych wpisów. Tak więc zapraszamy:

Wpadnijcie do naszego Kosza i zostańcie z nami na dłużej!

W tym miejscu pragniemy również serdecznie podziękować panu Damianowi Szwedo z Mybettersite, za jego fantastyczną pracę i cierpliwość przy wykonaniu strony. Efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania. Jeżeli zastanawiacie się nad swoją własną stroną internetową serdecznie polecamy skorzystać z usług firmy Mybettersite. Zadowolenie gwarantowane.
Podziękowania należą się także pisarzowi panu Pawłowi Jakubowskiemu, znanemu czytelnikom z książek  „ty”, „Kopuła” oraz obu tomów „Najemników”, który skontaktował nas z panem Damianem.