środa, 2 marca 2016

Konkurs: Ostatnia Wiedźma - jaka ona właściwie jest?

     Zapraszamy do udziału w naszym pierwszym urodzinowym konkursie, w którym trzech szczęśliwców nagrodzimy egzemplarzem pierwszej książki pod naszym patronatem - "Ostatniej Wiedźmy" od wydawnictwa Novae Res.


Nagrody: trzy egzemplarze książki "Ostatnia Wiedźma" od wydawnictwa Novae Res.

Zadanie konkursowe:
Jak wyobrażasz sobie współczesną wiedźmę? Forma pracy dowolna, możecie ją opisać, narysować, napisać na jej temat wiersz, wszystko co tylko przyjdzie wam do głowy, liczymy na waszą kreatywność i życzymy dobrej zabawy!

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 10 marca, do północy.

Ogłoszenie wyników: 12-13 marca.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe prosimy wysyłać na adres: redakcjakztk@gmail.com
W tytule maila należy napisać: Ostatnia Wiedźma - jaka ona właściwie jest?
W treści należy podać swoje imię, nazwisko oraz swój adres i numer telefonu, przyspieszy to wysyłkę nagrody w razie ewentualnej wygranej.

Wśród nadesłanych odpowiedzi redakcja KZTK wybierze zwycięskie po zamknięciu konkursu, wyniki zostaną opublikowane 12-13 marca w aktualnościach na stronie głównej oraz na profilu na FB. Za wysyłkę nagród odpowiada wydawnictwo Novae Res. Wybór Redakcji jest subiektywny i nie podlega dalszej dyskusji. Wysyłając do nas pracę na konkurs, zgadzasz się na jej publikację na łamach KZTK.

1 komentarz:

  1. Hmm, współczesna wiedźma jest nietuzinkowa. Jest niewątpliwie bystra, inteligentna, umie radzić sobie z problemami, a nieznośnych facetów posyła, gdzie pieprz rośnie. Poza tym umie przyrządzać przepyszne eliksiry szczęścia - zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe. Doskonale odnajduje się w kuchni wśród magicznych wywarów, uszczęśliwiając męża i dzieci. Poza tym czuje się wolną kobietą, robi co chce, lubi być blisko przyrody, kocha zieleń i zwierzęta, ma w domu zapewne jakiegoś psa i dwa koty. Żyje w zgodzie z naturą i własnym sumieniem.

    OdpowiedzUsuń